Wełna

Pościel wełniana ma szerokie zastosowanie profilaktyczno – terapeutyczne i jest zalecana w leczeniu dolegliwości bólowych wielu schorzeń narządu ruchu, szczególnie w procesie rehabilitacji stanów pourazowych i złamaniach, schorzeń reumatycznych, stanach zapalnych, zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyn i kręgosłupa, a także:

- umożliwia doskonałą wentylację, przepuszcza powietrze, dzięki czemu śpiący oddycha całym ciałem,
- utrzymuje stałą temperaturę ciała, w zimie śpiącemu nie będzie zimno, w lecie nie będzie gorąco,
- jest antyalergiczna, brak idealnych warunków dla rozwoju roztoczy (nie ma wysokiej temperatury i wilgoci),
- jest przeciwreumatyczna,
- poprawia krążenie, łagodzi dolegliwości bólowe,
- działa uspokajająco i nasennie.

Ze względu na swoje szczególne właściwości kołdry, poduszki i podkłady z 100% czystej żywej wełny najlepiej stosować bez poszewek tak, aby zapewnić maksymalny kontakt skóry z naturalną wełną.

Wełna odpycha od siebie brud i kurz dzięki zawartości lanoliny, jest zjonizowana ujemnie, ma korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wzrost odporności i poprawę samopoczucia.

Delikatność i miękkość wyrobów marki LanaAmore zachęca do otulenia się nimi i doświadczania spokojnego, zdrowego snu. Zapewniają one utrzymanie stałej temperatury ciała, działają uspokajająco regulując ciśnienie krwi i pracę serca.

Jakość produktów LanaAmore gwarantuje firma EUROWOLLE

EUROWOLLE to producent kołder i poduszek zapewniających wygodę dla ciała oraz bezpieczeństwo dla zdrowia.
Materiały użyte w produkcji to między innymi: bambus, bawełna, frotte, mikrofibra, polycotton, satyna i 100% czysta żywa wełna.
Rehabilitacyjna pościel wełniana, którą wytwarzamy gwarantuje zdrowe środowisko snu. Wełny z gatunku merynos australijski,
camel, kaszmir, z których szyjemy kołdry, poduszki, podkłady i konfekcję typu zagłówki, rogale, bambosze, nakolanniki, jaśki,
siedziska posiadają licencję WOOLMARK. Narzuty, prześcieradła, koce i legowiska dla zwierząt uzupełniają nasz szeroki asortyment.


P.P.H.U. EUROWOLLE

Producent kołder, poduszek i konfekcji oraz wyrobów rehabilitacyjnych z dzianin wełnianych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN